Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova menjek ezzel a problémáva...

Hova menjek ezzel a problémával? Vagy menjek e valahova!?

Figyelt kérdés
Egy hete fáj a torkom, előző hét szombatjától keddig folyamatosan lázas voltam, mostmár csak hébe-hóba megy fel, de nagyon fáj a torkom, enni inni se tudok rendesen. Éhes vagyok, de nem bírok enni(teltségérzet). Nem tudom hogy hova menjek el...a háziorovos felírt egy öblögetőt, antibiotikumot, és szopogató tablettát. De még a kataflam se csillapítja a fájdalmat. Tegnap zseblámpa-tükör módszerrel nézegettem a torkom, és láttam egy fehér foltot...mivel mára megnőtt, és jól látható (megdagadt körülötte a nyálkahártya, vérbő, fáj) rájöttem hogy egy afta (ha valaki nem ismerné: tályog, szájfekély). Szörnyen fáj az egész torkom. Hova menek? Maradjak itthon? Klinika(debrecen)? Fül-orr-gége?

2014. márc. 30. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Gégészetre. De csak háziorvosi beutalóval tudsz. Bár próbálkozhatsz ügyeleten keresztül is.
2014. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!