Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Váratlanul jelentkező ekcémára...

Váratlanul jelentkező ekcémára milyen olcsó, de hatékony gyógymód, kenőcs, vagy szájon át bevehető dolgot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ekcémám! A kézfejemen jelent meg, pedig eddig is mostam kézzel. eddig is használtam időnként, színező sampont. Viszket, apró hólyagos, és csúnya. Nátha is előjött, mert allergiás szoktam lenni, de csak a parlagfűre, az viszont még odébb van. Aki tud, segítsen. Köszi

2014. márc. 30. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy ekcéma. lehet tényleg valamre allergia, bármikor bármire kijöhet. Az ekcéma sajnos nem igy megy hogy bekened valamivel vagy beszedsz valamit és el is mulik, nekem egy egy területen kb 2 évig van jelen, hol a kézfejemen hol a tenyeremen. most a jobb tenyeremen van kb 20 ft-os méretű. kb 1,5 éve hol jobban hol kevésbé. Elötte kézfejemen volt aztán egyszer csak elmult. Hiába kenem bármivel nem mulik el.
2014. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és könnyen lehet, hogy nem ekcéma. Habár, utána olvasva pici apró hólyagok, viszketés, pirosság, arra utal. Vettem vény nélküli krémet, azzal kenegetem, aztán ligetszépe kapszulát, de biztosan nem ezektől fog elmúlni. Inkább pénzkidobás, amiből kevés van. Kellemetlen betegség egyik, másik is.
2014. ápr. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!