Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel lehet egy nap alatt...

Mivel lehet egy nap alatt elmulasztani a hányást?

Figyelt kérdés
ma reggel jelentkezett 2 óránként minden kijött belőlem amit ittam enni eleve nem tudtam, ittam teát, colát, iszonyú gyenge vagyok, alul is jön ki, és holnap dolgoznom kell. mivel lehet megsürgetni a gyógyulást? egész nap aludtam de nem használ semmi. terhes nem lehetek
2014. ápr. 1. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem terhességre utaló jel ( ezt te is gondolhatnád :S ). Sajnos nem lehet megsürgetni, ha benyaltál valami enterális vírust, vagy baktériumot, akkor az 2-3 napig problémákat fog okozni és addig pihenned kell, dolgozni nem fogsz tudni ezt nekem elhiheted!
2014. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én tudom h nem terhességre utal de sok embernek a hányásról rögtön az jut eszébe azért írtam oda
2014. ápr. 1. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, és ne menj be dolgozni. Majd helyrejön magától, ez vírus, és még sokáig fertőzz! Ilyen miatt szoktam én benyakalni, mert bejönnek így dolgozni...
2014. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!