Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van most hasfájós vírus?

Van most hasfájós vírus?

Figyelt kérdés
Amitől egész este a wc-n vagy?
2014. ápr. 4. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasfájós vírus? Nem tudom, hogy a vírusoknak szokott e fájni a hasa, de lehet, hogy van ilyen is.
2014. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, van, múlt héten az egész családunk a körzeti orvosi rendelőben ült emiatt, azt mondták, a levegőben benne van valami vírus amitől hányás-hasmenés hidegrázás jelentkezik erős hasi görcsökkel, pár nap alatt rendbe jöttünk Nospat és Normafloret kellett szedni és diétázni. Budapest, 18. kerület.
2014. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap egész nap hányingerem volt, és fájt a hasam, szóval lehet, el tudom képzelni. Más oka nem volt (szóval nem lehetett olyasmi, amit ettem).
2014. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapest 18 ker be vagyok én is, pont ezek a tünetek, este nem aludtam semmit. Új munkahelyen vagyok, ez a 4. napom, a főnök azt fogja hinni nem akarok dolgozni...
2014. ápr. 4. 10:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Izmom, izületem is fájt, mintha szúrkálnának.
2014. ápr. 4. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem erős bélmozgást is csinált, sőt, Lopediumot is próbáltam de azt a hasi fájdalmat egyik se szüntette igazán, miután elmúlt még izomlázam is lett tőle, próbáltam az ánizsos és köménymagos teát, na ezek kicsit segítettek, meg a diéta is csak az elején volt jó mert ha ettem és volt mit emésztenem mintha nem fájt volna annyira én nagyon megijedtem a tünetektől sose volt baj a gyomrommal de eltartott több mint 1 hétig, lassan jött helyre apukám és férjem 2 nap alatt rendbe jöttek, én meg vasárnap még az ügyeletet is megjártam a hasam keményedett, a pulzusom felment azt mondták igyak sok folyadékot. Jön a hétvége próbáld kikúrálni magad, jobbulást! (Engem ezzel 1 hétig tartottak betegállományba, mivel fertőzhet, a munkahelyemen örültek hogy nem láttak.)
2014. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Enni?? Kajára rá se tudok nézni, az is kijött belőlem amit egy napja ettem.
2014. ápr. 4. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor téged nagyon elkapott valami, nekem inkább a hasmenéssel volt bajom, egész éjjel a vécén ültem, menj el orvoshoz nehogy kiszáradj, lázad is van? Lehet, hogy antibiotikumot is ír fel vagy valami csodaszert amitől már a hétvégén jobban leszel, ilyen betegen ne a munkahelyedre gondolj, és nehogy szövődmény maradjon.
2014. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok, most már jobban vagyok.
2014. ápr. 4. 20:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy vélem kalici vírusom van.
2014. ápr. 6. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!