Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gilbert-kórosok! Most akkor...

Gilbert-kórosok! Most akkor hogy van ez az alkoholtilalom?

Figyelt kérdés

Nagyon vegyes válaszokat olvastam itt, valaki azt mondja hogy nyugodtan lehet inni legfeljebb ne folyton, valaki azt mondja hogy ritkán és keveset, valaki pedig hogy soha.

Most akkor kinek van igaza? Mennyit lehet inni?

Személyes tapasztalatok??

Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. ápr. 9. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kifelejtettem, hogy ha iszok, sose sárgulok be, ugyanúgy bírom az alkoholt mint mások, talán a szemem kicsit sárgásabb.
2014. ápr. 9. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:

előttem most pl itt egy pohár finom fehérbor.

Nekem azt mondta a belgyógyászom, hogy éljek, ahogy eddig, ez nem betegség, állapot. Én egyáltalán nem foglalkozom vele, mintha tényleg nem is lenne.

2014. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyen mennyiségben iszol, milyen gyakran? Mert hát őszintén szólva volt már, hogy berúgtam jó néhány alkalommal és hát nemakarom hogy tönkremenjen a májam teljesen, de igazából nem akarom teljesen elhagyni se az alkoholt.
2014. ápr. 9. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
ó, ên részeg még sosem voltam. Terhességem alatt diagnosztizàlták, 17 êve. Mondjuk havi egy liter bort iszok meg.
2014. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ne felelőtlenül, egy átmulatott éjszaka után sárga lehet a szemed vagy sárga bőr. Sokkal jobban károsítja az alkohol a májat.
2014. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne légy alkoholista, egy buliban ne igyál sokat nagyon. AMúgy semmi más.
2014. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!