Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől változhatott meg ez a...

Mitől változhatott meg ez a két anyajegyem?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok.A bal lábamat régen elöl, a sípcsont körül véletlenül megvágtam borotválkozás közben. Akkor nagyon vérzett, majd elmúlt és egy kis barna folt lett a helyén, afféle szemölcsszerű. Most ez a kis szemölcs pár hete nagyon elkezdett viszketni. Akárhol vagyok, le kell hajolnom megvakarni. Pár napja egy kis világosbarna folt is lett körülötte, az eredeti szemölcs közepe meg fehér lett. Nagyon fehérbőrű vagyok, észrevettem könnyen.

A másik lábamon, szintén az alsó lábszáramon is van egy szemölcs, amit nem sértettem meg semmivel, úgyhogy szerintem eredetileg is szemölcs volt, de lapos. Most az kidudorodott, elég sötét, néha viszket, de nem úgy, mint a másik lábamon lévő. Ha pedig a lábammal nekitámaszkodom valaminek, kissé fájnak. Nem igazán a szemölcsök, hanem mintha alatta fájna. A bal oldali, ha nagyon viszket, sokszor fájva viszket.

Bőrgyógyászhoz is megyek, de tudvalevően nagyon hosszú a bekerülés. Én pedig addig is érdeklődöm mindenfelé, hogy mi lehet ez, van-e valakinek valami ötlete, tapasztalata.


2014. ápr. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, de nem hosszú a bekerülés. Én kiütésekkel mentem el, ami valószínűleg a naptól volt, azonnal, aznap fogadtak, igaz, másfél órát várakoznom kellet, mert voltak előttem.
2014. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy attól is függ, hogy hol. Pesten már tuti bekerültem volna, de ez vidék, kisváros.
2014. ápr. 12. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban Pesten volt, de ha nem laksz túl messze onnan, akkor te is elmehetsz pesti rendelésre.

Én sem pesti voltam, csak ott laktam albérletben, mindig megmondtam a dokiknál, hogy nem tudok hazamenni mostanában, és így ott fogadtak. Csak bediktáltam az ottani címemet.

Te is bediktálhatsz egy címet, ha gondolod.

2014. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!