Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erőltetéstől, egy havi kemény...

Erőltetéstől, egy havi kemény sporttól lehet aranyerem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,még sosem jelentkezett ez nálam.Egy hónapja heti ötször edzettem,leginkább fekvenyomás,súlyemelés,felülés.Ez okozhat aranyeret?És ha igen,elmúlik majd?Együtt lehet ezzel élni?

2014. ápr. 16. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Okozhat ennyi is. Ha szerencséd van elmúlik,de ismételt erőlködés hatására valószínűleg újra előjön. És igen, együtt lehet élni vele. Ha nem vérzik,nem fáj akkor "csak" esztétikai problémát jelent. Kenjed valamilyen aranyérre való kenőccsel,esetleg használ kúpot is,mert nem tudhatod,hogy belső aranyered nincs-e. A patikában kapsz mindkettőt recept nélkül.
2014. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Patikában tudsz rá venni krémet recept nélkül, attól elmúlik. Ha súlyosabb és nem múlik el, akkor doki.

2014. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma kezdtem el használni a Sperti-t.De nem fáj,nem vérzik;remèlem hamarosan elmúlik.


Köszönöm a gyors válaszokat!

2014. ápr. 16. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatod ezt az erőlködést, akkor nem fog helyrejönni, sőt, egyre súlyosabban jön elő.
2014. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!