Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreg polip miatt fáj...

Arcüreg polip miatt fáj rettenetesen a fejem?

Figyelt kérdés

Még régebben gyakori fejfájás és szédülés miatt elmentem orvoshoz. Ő beutalt arcüreg röntgenre, ott kiderült hogy 3 cm-es polip van az arcüregemben. Azóta csak annyit tudok, hogy valószínűleg megműtenek, és emiatt fájhat a fejem. (megjegyezném ezt mind internetről szedtem, mert akárhányszor mondom anyámnak hogy vigyen el orvoshoz, vagy legalább kérjen időpontot, azt mondja hogy majd a jövő héten, de soha nem lesz semmi.)

Azóta egyre jobban fáj a fejem, és nemegyszer volt olyan hogy hirtelen összezavarodottak a fejemben a dolgok, vagy éppen elhomályosodott a szemem. Az arcüregem, az orrom nem fáj, csak a homlokom, tarkóm és oldalról a fejem.

Ez az arcüregpolip miatt van, vagy lehet hogy van valami komolyabb probléma? Tudom hogy orvos tud csak biztosat mondani, de érdekelne hogy a polip miatt van e ez...


2014. ápr. 16. 19:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!