Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik, miután kiderül...

Mi történik, miután kiderül valakiről, hogy tüdőrákja van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Apám élettársa azt mondta, hogy volt röntgenen, és ott mondták neki, hogy ez a baja. Kicsit furcsállom, hogy ezek után nem küldték tovább sehova, nem kap semmilyen kezelést. Szerintem kamu az egész, mert érzi, hogy apám el akarja küldeni. Ilyenkor nem vesznek szövetmintát, vagy valami?
2014. ápr. 22. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát egy röntgen alapján nem mondják rá senkire, hogy rákos...

Utána csinálnak más képalkotó vizsgálatot (CT-t), meg ha tudnak, akkor vesznek szövetmintát.

Meg persze elküldik onkológiára, ahol utána kezelik.

2014. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam. Egy nagy kamu az egész. És még mártírkodik, hogy már a végrendeletét is megírta...
2014. ápr. 22. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérjétek meg, hogy mutassa már meg azt a papírt, amire ezt ráírták neki. Elképzelhető persze, hogy kapott beutalót, de sokszor hónapokat kell várni, mire időpontot kap a további vizsgálatokra. Amikor ismerősömről kiderült, hogy bőrrákja van, 4 hónap múlva kapott időpontot a vizsgálatra és még két hónap múlva a műtétre. Magyar egészségügyben nagyon lassan mennek a dolgok.
2014. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tette, hogy megírta a végrendeletet, de amíg a sírhelyét nem vette meg, még van remény.
2014. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!