Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire durva az, hogyha...

Mennyire durva az, hogyha magamban, hangosan beszélgettem magammal egy pánik roham alatt?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok. Az volt a célom ezzel, hogy megpróbáljam a rohamot leuralni magamra parancsolva, de kissé megijedtem önmagamtól emiatt is. Jogos? :( Kezdek megbolondulni? Vagy ezt is, ahogy sok helyen írták csak a pánik betegség érezteti?

2014. ápr. 27. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a pánikbetegséghez, nem kezdesz megbolondulok. Ezt úgy mondom hogy én is elég durván pánikbeteg vagyok. Én is szoktam roham közbe magamnak mondani, hogy "nyugodjál le! Nincsen semmi baj! Nem fogsz belehalni! Stb."
2014. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*megbolondulni

Bocsi csak a telefon átjavította

2014. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Már barátaimat is megkérdeztem úgy megijedtem, persze bennem volt az is, hogy talán ez is a pániknak tudható be, hogy ettől is végül megijedtem, de így azért jobb, hogy vki megerősített benne, h nem a megbolondulás szélén állok.
2014. ápr. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!