Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhatnak a csontjaim?...

Mitől fájhatnak a csontjaim? / Bővebben alul! /

Figyelt kérdés
Kb. két hete elkezdtek az izmaim/csontjaim fájni, pl. a bal karomat fájdalom mentesen nem bírom felemelni a fejem felé, a combjaim fekvő helyzetbe erősebben kezdenek el fájni, de van hogy simán séta/mozgás alatt is. Ilyen izomláz szerű fájdalomnak érzékelem, de közben nincs ok arra, hogy izomlázam legyen, legalábbis nem sportolok, hogy amiatt legyen. :( Létezik olyan, hogy esetleg attól is legyen izom láz, hogy mert nem mozgok? Vagy mitől lehet még ilyen tünetem? Alapvető torna gyakorlatokat mindennap csinálok, de sokat ülök, viszont azoktól eddig soha nem volt ilyenem, mármint azoktól a torna gyakorlatoktól. Tehát csak komolyabb sportolást nem végzek még. Esetleg fokoznom kellene a torna gyakorlatok erősségét?

2014. ápr. 27. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit alapvető torna gyakorlatok alatt értek: felülés, hajolás stb.
2014. ápr. 27. 12:15
 2/3 anonim válasza:
lehet ez sima huzodas (lobalzsam ami kek szinu, es sok nyujtas, lazitas segit), nekem is volt, kegyetlen.xd de ezek segitettek :)
2014. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ez is még eszembe jutott, és csináltam is, és azóta elmúlt. Kissé a frász rám tőrt, de így már okés minden. :)
2014. máj. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!