Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szíritmuszavar? Veszélyes lehet?

Szíritmuszavar? Veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Gyógyszeresen nem kezelt, nemrég kiderült szorongásom van. Hetente 1-2 alkalommal szoktam érzékelni kb fél óráig tartó bizonytalanságérzést, enyhe szédülést, de a pulzusom ilyen esetekben sem megy 100 fölé. Ezenkívül aktív, többórás fizikai megterhelés után gyakran vagyok napokig levert és fáradt ráadásul az elöbbi tünet is ezekben a napokban jön ki gyakrabban leginkább hányinger mellett. Teljes kardiológiai kivizsgáláson voltam, ahol nem találtak ritmuszavarra utaló jeleket. Ennélfogva azt sem mondták, hogy vigyázzak a sportolással, de ti mit gondoltok? Lehet baj belőle?

2014. ápr. 27. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvosilag ezek szerint rendben vagy.


Mindazonáltal a te szervezeted. Mivel úgy tapasztaltad hogy a jelentős igénybevétel súlyosan hátráltat, jobb ha nem erőlteted.


Ha szerinted töbet kéne bírj, egy fokozatosan növekvő terhelésű tornát javasolnék.

2014. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!