Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihez fordulhatok segítségért?

Kihez fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés

A mai napon egy dudort találtam a jobb lábamban, a vádlim alatt. Alaphelyzetben nem lehet kitapintani, de ha erőltetem, befeszítem a vádlim, akkor kitüremkedik alatta. A bal lábamon nem érzékelek semmi ilyet. Fájni nem fáj, de mivel elég félős vagyok, ezért szeretnék utána járni, hogy van-e valami problémám. Ezzel kihez tudok fordulni segítségért? Háziorvoshoz, és ő majd továbbküld valahova, vagy keressek fel valami szakembert?

A válaszokat előre is köszönöm!

21/f.


2014. ápr. 29. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt mondom ebben senki sem segíthet neked. Van egy tested, ha van időd a szöveteidet tapogatni, vizsgálgatni, illetve szeretsz orvosokhoz járni (meg kell jegyezzem, az orvosokat nem arra képezik hogy milyen az egészséges ember, hanem hogyan lehet minél több gyógyszert eladni) akkor menj el orvoshoz.


Különben meg nőzz, eddz, egyél egészségesen, tanulj, dolgozz.. :)

2014. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!