Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több zöldségféle nyersen úgy...

Több zöldségféle nyersen úgy megindítja az emésztésemet, hogy rövid időn belül mennem kell wc-re, többször is, bélgyulladásnál fordulhat elő ilyen, vagy milyen bélproblémánál?

Figyelt kérdés
A nyers paprika, retek, káposzta teljesen beindítja a bélműködésemet, az emésztésemet, rövid időn belül wc-re kell mennem, ráadásul többször is. Nem fáj a hasam tőlük, a széklet nem híg, nem hasmenésszerű. Mi lehet ez, milyen bélprobléma? Mert szerintem nem normális, hogy két-három falatnál nem ehetek belőlük többet, ha az elkövetkezendő órákon belül menni akarok valahova. Borsótól, répától, paradicsomtól, kukoricától... nincs ilyen problémám. Ja, még az olajos magvaktól, leginkább a mogyoróval van tapasztalatom, fordul még elő.

2014. ápr. 30. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy komolyabb baj okozhatja. Még anno a nagymamám mondogatta, hogy mit, mivel nem szabad együtt enni, mert hasmenést, vagy hasfájást okozhat. Mára ezt már elfelejtettük. A minap a közönséges tej annyira megkínzott, hogy azt hittem végleg le kell mondanom a tejes kajákról. Ezt be is tartottam kb egy hónapig, aztán egy szer elfeledkeztem róla, és beittam finom tejből. Semmi gondot nem okozott, és a mai napig sem okoz. Szerintem most te is egy darabig szüneteltesd ezeknek a zöldségeknek az evését, és majd egy idő után próbáld meg újra. A szervezeted tudja, hogy mit miért csinál, és ne is erőltesd.
2014. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!