Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 napja nem ereztem magam tul...

5 napja nem ereztem magam tul jol, hoemelkedesem volt, de masnapra ez elmult, viszont azota csak hasmenesszeru szekletem van, hig, viszont csak napi egyszer. Ehhez hascsikaras tarsul es budosek a szellenteseim nagyon. Mi lehet ez, valami virus? 15/f

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez volt 2 hónapja (csak hascsikarás nem volt). Diétázz (reszelt alma, banán, könnyebb kekszek, ropi, fokhagyma), NE egyél tejtermékeket. Pihenj sokat. Igyál sok folyadékot, főleg vizet. Széntablettát szedjél és le is nézhetsz orvoshoz.

Aztán amikor elmúlik fokozatosan vezesd vissza az étrendedbe az ételeket, ne hirtelen.

Nekem egyébként ez a makacs vírus elcseszte a bélflórámat, erre kaptam Lactiv Plus Balance-t.

2014. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, megfogadtam a tanacsod, dietaztam, es 8 nap utan elmult, most mar minden rendben, tokeletes minden!:)
2014. máj. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!