Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajtszagú a lábfejem, az gomba?

Sajtszagú a lábfejem, az gomba?

Figyelt kérdés

nem látok rajta "tipikus" gomba jeleket.

nincsenek besárgulva a körmeim,egészségesek.

a bőröm sincs kipirosodva,nem hámlik.

ritkán szokott csak viszkedni,folyamatosan nem.

akkor ez még csak kezdődő lehet?


2014. máj. 5. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy izzadtság.
2014. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet beőle hamarosan gomba, esténként áztasd a lábad ecetes vízbe, használj lábhintőport, és pamutzoknit hord, lehetőleg szellőző lábbelivel.
2014. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az el is felejtettem írni,hogy csak akkor érzem,ha vágom le a körmömet.de akkor nagyon.
2014. máj. 5. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert akkor közelebb van az orrod a lábadhoz. :-))


Csináld az ecetesvíz kúrát, reggelente pedig lábhintőporozz, gyógyszertárban sokféle kapható. olyan is, ami gombára is jó, vagy megelőzi a gombásodát.

2014. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a körmöd alól jön ... nem feltétlenül gomba (az azért látszana is), de gyakori vágás, napi rendes lábmosás
2014. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

munka után mindig mosom a lábam,mert fullasztó bakancsot kell hordanom munka közben,amit sajnos nem cserélhetem másikra.

kipróbálom ezt az ecetes dolgot,eddig csak sima szappanos vízzel mostam.

azért írtam,hogy akkor érzem mikor körmöt vágok,mert olyan szagú lesz a kezem! :D különben lábszagot nem érzek,de a párom se panaszkodott még.

2014. máj. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!