Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor hallhatunk meg?

Mikor hallhatunk meg?

Figyelt kérdés

Nos észrevettem hogy a Vízmelegítőnek ami a WC-ben van a kéménye csak a padlásig megy. Nálunk van még egy ablak is a WC-ben ami mindig nyitva van. Ez valami szén-monoxid baj lehet hogy meghallhatunk. Ez így van körülbelül 6-7 éve. Valamiért nem építették tovább magam se tudom miért. Mi mikor fürdünk csak akkor szoktuk megnyitni és begyújtani a vízmelegítőt napközben pedig sosem megy. Mikor van szén-monoxid? mikor elzárjuk vagy mikor engedjük a vizet és begyullad? Vagy ez mikor jön vissza vagy hogy is van? Az ablak mindig nyitva akkor nem lehet nagyobb baj? Felvezessük azért a kéményt?

csak 15 éves vagyok...Anyukámmal élek egyedül.


2014. máj. 5. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Mi a Fürdőszobában fürdünk a wc ben van nyitott ablaknál a vízmelegítő és mi a wc ajtót mindig csukva tartjuk.
2014. máj. 5. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogtok szénmonoxid mérgezést kapni így, ez teljesen biztos.


De szakemberrel meg kéne nézetni, hogy ez így jó-e. Talán ide téved egy valóban hozzáértő is, aki szakértő tanácsot tud adni.

2014. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, amit elfelejtettem, 2-3 ezer Forintért lehet szénmonoxid riasztót venni, amit fekvő magasságban kell elhelyezni a szobában.
2014. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez WC-ben van nem szobában de köszönöm! :)
2014. máj. 6. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, de szénmonoxid mérgezést nem nyitott ablaknál fogsz kapni a fürdőben, hanem alvás közben. Egy apró tanács, ha zuhanyozol, akkor nem fogsz, mert ott nem tudsz elaludni, de ha kádban fürdesz, és rád tör a nagy álmosság, akkor menekülj ki. SZénmonoxid mérgezést álmukban szoktak kapni az emberek.
2014. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!