Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha engem kipakkolnak mert a...

Ha engem kipakkolnak mert a petefeszkem be van teljesen gyulladva akkor nekem kell kemora jarni? Mert en ezt nem ertem. Nem szeretnem ha kihullana a hajam.

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha daganat miatt műtenek, akkor igen, kapsz kemoterápiás kezelést. Persze, ha a hajad fontosabb visszautasíthatod. Nem kötelező a kezelés.
2014. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Daganat esetén kell a kemo is.
2014. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem daganat miatt. cisztak es talyogok vannak benne.. es teljesen be van gyulladva..

igaz akkor nem kell kemora jarnom?

2014. máj. 7. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
valami valasz jojjon maar meert ezen a heten mar mutenek .. 17 eves vagyook.. es nem erteem ezt :|
2014. máj. 7. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kell, de csak az orvosod tudja megmondani, hogy egészen pontosan mi a betegséged és hogy ilyenkor kell-e. De amit írtál, az alapján szerintem nem kell.
2014. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a dokit????
2014. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kapsz kemot! Egyrészt szerintem a petefészkedet sem veszik ki, mert rettentő fiatal vagy! A gyulladásra kapsz majd erős antibiotikumot meg szteroidot. A tályogokat illetve a cisztákat egy speciális elektrokauterrel el fogják égetni vagy ha lézeres beavatkozás lesz, akkor lelézerezik! Vesznek szövettenyésztésre mintákat a petefészek cisztákból. Mivel nem írtad, hogy daganatod lenne ezért miért kapnál kemot? Még ha lenne is daganatod, akkor is szövettani eredmény utàn kapnál kemot, ha rosszindulatú rákos folyamatot diagnosztizálnának. Szóval nyugi! A petefészked meg a hajad is megmarad! Majd írj vissza a műtét után hogyan sikerült. Egy nőgyógyàszaton dolgozó segítőd :-)
2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!