Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fontos! Mitől lehetnek az...

Fontos! Mitől lehetnek az alábbi légúti tünetek és hogyan tudnám kezelni őket?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hónapja kezdődött a dolog. Megfáztam, majd miután meggyógyultam, rá egy hétre különös tüneteket észleltem. Mély levegővételkor nyomást érzek a mellkasomban és az utóbbi időben a lapockám környékén is. Gyenge fizikai megterhelés hatására is alig kapok levegőt és köhögőrohamom van. A mellkasomban lerakódott nyálkát is igyekszem felköhögni, de eddig nem sok haszna volt. Megjártam a háziorvost, készítettek röntgenfelvételt a mellkasomról, és allergiás tesztet is elvégeztek. Semmilyen elváltozás nem mutatható ki, az asztmát is kizárták. Úgy vélték, hogy hurutos betegségem van, írtak fel rá gyógyszert, amit, ha végig szedek, akkor meggyógyít. Természetesen a helyzet, ezután se javult sokat. Ötletek, hogy mit kéne csinálnom? Kezdem már unni a hónapokig tartó betegséget.

2014. máj. 9. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert kaptál?

Mert szerintem antibiotikum és egy jó váladékoldó (nagyon jó erre az ACC) lehet segítene.

Ez pont egy olyan dolog, ha valaki beteg és a tüdőn van váladék, ami nincs kellően feloldva, nincs távozva, plusz még baktériumokat is tartalmaz, akkor az okozhat igen komoly problémákat a tüdőnél. Mellhártya gyulladás, tüdőgyulladás, stb.

Szóval egy teljes gyógyszeres kezelés nem ártana.

Mert ha nem vagy jobban, akkor nyilván nem volt megfelelő a kezelés, amit kaptál.

2014. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok amiben te, szintén hurutos betegséget állapítottak meg, Ceroximot szedtem egy hétig, lassan 3 hete vagyok benne, még mindig ebben a betegségben...levegővételkor furcsa bizsergő érzés a mellkason, folyamatos gyengeség érzet :/
2014. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!