Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

Már vgay egy éve éreztem azt,hogy hevesen ver a szivem nyugalmi állapotban is,leszartam nem is szoltam,ezzel kapcsolatason senkinek se,de körülbelül egy hónyappal ezelütt nagyon rosszul voltam,mikor feküdtem nagyon nagyokat dobbant a szivem vgay 3-szor,utána megint lassan,volt amikor ki se tudtam tapintani a pulzusomat,nagyon vert utána szivem,nagyon szoritott a mellkasom,megmértem a vérnyomásomat,az még alacsony is volt 91 talán,a pulzusom viszont 148,anyukám kiakarta hivni a mentőket,de már utána azt hazudtam hogy nincs semmi bajom,mert nem akartam a nagy herce hurcát,gyakran érzem,ezeket a dolgokat,van már időpontom kardiológiára is,de attól tartok hogy lehet hogy befektetnek kórházba is.Ja és anyukámnak szivritmuszavara van.Lehet hogy nekem is az lenne..

17/l



2014. máj. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy EKG
2014. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kardiológiára megyek

van időpontom keddre.

És ha pont az EKG-nél

nem lesz semmibajom?

Akkor egy lószart se érek vele.

2014. máj. 16. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!