Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy elrákosodott?

Lehet hogy elrákosodott?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka megnyomtam egy pattanásnak hitt anyajegyet, teljesen véletlenül, nyilván nem volt számdékos. aztán láttam, hogy az anyajegyem bepirosodik és elkezdett fájni is, ugyanakkor nem vérzett. mikor felkeltem egyből szemügyre vettem és piros udvara volt a megsértett anyajegynek, amitől picit megijedtem. remélem,hogy nincs semmi probléma vele, bőrgyógyászhoz meg hetek múlva kapok csak időpontot, szóval örülnék a segítségnek, értelmes válaszoknak ! köszönöm! :)

2014. máj. 17. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ennyi ido alatt nem fog "elrákosodni" . Ne nyomozást legkozelebb. Pirossal el fog múlni. Ha nem, akkor kell orvoshoz menni vele.m
2014. máj. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem,még ha ártottál is a nyomkodással. Azt a pár hetet ki fogja bírni,míg bőrgyógyászhoz jutsz,de tényleg nem árt megmutatni. A pirosság és a fájdalom nem azt jelenti,hogy elrákosodott,hanem a nyomkodástól begyulladt. Hagyd békén,valószínűleg magától is megnyugszik!
2014. máj. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat minden pénteken sürgősségi rendelést tart. El lehet menni időpont nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 17. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy rosszindulatú elváltozás vette volna kezdetét, csak jól megszadiztad az anyajegyet, belejuthatott egy kis kosz és arra reagált így a bőrpírrel. Alkalom adtán azért meg kéne nézetni bőrgyógyásszal, mert lehet hogy rossz helyen van az az anyajegy, ő majd megnézi és leveszi ha szükséges.
2014. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!