Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülés eltüntetése...

Gerincferdülés eltüntetése vonzás törvényével?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem van, működik a vonzás törvénye ilyen esetben?Ha mindennap arra gondolok ,hogy a strandon vagyok és teljesen egyenes a hátam akkor ez működni fog?

Teszek is érte persze úszom hetente kétszer tornázom, fűzőt hordok. Valaki segítsen ,hogy is működik ez.



2014. máj. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz is,fűzőt is hordasz,rendben leszel,ne aggódj. Ha nem is múlik el a görbület (mert ez csak annál a gerincnél elérhető ami még "alakítható",nem csontosodott be),meg fog állni az állapotod a romlása.


üdv,

egy volt fűzős

2014. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen, ha az orvost bevonzod, aki segít
2014. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

persze, hogy sikerulhet, mert semmi em lehetetlen csak hinni kell. Osztan mindenki hisz miben akar. Biztos vagyok benne, hogy nalad is sikerult mar es fogadd el, hogy a gyogyulas a tied :)

meggyogyul a hatad es mar most hidd egeszsegesnek es nyugodtan vizualizalhatod is, menni fog

2014. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló orvost igen bevonzottam .... tudtommal nem lehet gyógyászati célra használt fűzőt csak úgy kapni ...
2014. máj. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!