Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta fáj a tüdőm, lehet...

Napok óta fáj a tüdőm, lehet ez tüdőrák?

Figyelt kérdés
Már tavaly télen jelentkezett,8 honapig megállás nélkül köhögtem és fajt a tüdőm,nem hatott az antibiotukum sem, állítólag nagyon stresszeltem... most egy hete meg megint elkezdett fájni a tüdőm, és volt egy hiperventillációs rohamom is, és nekem már túl gyanus h csak egyszerűen a stresztől van ez..

2014. máj. 18. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy pánikbeteg? a hiperventilláció náluk fordul elő sűrűn .
2014. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam idegeskedni,de nem tul sokat, eleg nyugodt termeszetu vagyok, es epp ezert nem ertem h miert volt rohamom..
2014. máj. 18. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pánikbetegség, nem kéne mindent mentális betegségeknek betudni, mintha ugyan mit ártanának vele az embernek, az se gyerekjáték, és csak úgy nem mondható ki a semmire, tünetek alapján pusztán.

Kérdező, kérj orvosodtól beutalót mellkas rtgre és akkor kiderül, hogy van-e baj a tüdőddel, szerintem nincs, de legalább megnyugszol. Továbbá csinálhatnának neked egy teljes kivizsgálást, hogyha netán még is csak pánikbeteg lennél elkezdjenek azzal is gyógyítani téged. De tudniillik, hogy csak akkor mondható dokik részéről is ki ez, hogyha minden leleted negatív lett. Szóval beszélj a házi orvosoddal ezekről.

2014. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj, az má a végső stádijum, Istennek hála, má nem sokat kő szenvedned!
2014. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg az se tudom mivel jar a panikbetegseg es felek tole...
2014. máj. 18. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Lepontozhacc vazze, de a tüdőrák akkó se fáj kezdeti stádiumba!
2014. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!