Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pénisz gomba visszatérhet...

A pénisz gomba visszatérhet magától, v esélyesebb, h a barátnőm megcsalt?

Figyelt kérdés
már volt ezelőtt 2szer, mind2-szer más lányokkal feküdtem le védekezés nélkül.
2014. máj. 19. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A gombát kb. bárhol el lehet kapni. De most komolyan a barátnődre gyanakodsz, te meg vígan dugsz másokat?
2014. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eszmeletlen hogy milyen buta emberek vannak közöttünk.
2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki gombás, akkor a partnerét is kelezelni kell.
2014. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy a mostani kapcsolatod alatt feküdtél le másokkal? Vagy azok régebben voltak?

Egyébként gombát nagyon könnyű összeszedni, wc, uszoda, stb., nem kell hozzá megcsalás.

Akkor is visszajön, ha valamelyikteket nem kezeltél ki rendesen, így oda-vissza adogatjátok egymásnak.

2014. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a nemi úton szerzett betegségek nagyon veszélyesek, mert sokféle kellemezlen szövődményül lehet, ha idejében nem ismerik fel, márpedig éppen a férfiaknál nem olyan könnyen felismerhetők a tünetek.A vérbajnak lehet idegrendszeri szövődménye, az AIDS sokáig lappanghat minden különösebb tünet nélkül és közben minden partneredet megfertőzöd, azok meg továbbadják, netán saját gyerekeiknek. Ehhez képest az, hogy megcsal a barátnőd, csak bohózat.
2014. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg a mostanit, régebben volt
2014. máj. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!