Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel óta zsibbad a fél...

Reggel óta zsibbad a fél arcom a fejem tetejétől a szemem alatti területig jobb oldalt, és nyomás van ezen a területen a fejemben is. Napok óta nyilallgat a fejem itt-ott, és 2 napig fájt is. Milyen problémára utalhat ez?

Figyelt kérdés
Lehet az oka, hogy 3 nappal ezelőtt jó erősen löktem be a mélyhűtő ajtaját többször (mert dugig van), és mintha éreztem volna, hogy az agyam rázkódik, utána pedig egy kb. 10 kg-os asztalt cipeltem, és ez nem tett jót a fejemnek? Más tüneteim nincsenek, ami agyrázkódásra utalna, még néha kicsit zúg a fülem.
2014. máj. 26. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha most orvoshoz mennél, amilyen hamar lehet, ő majd megmondja, hogy hová kellene fordulnod. A cipekedéstől nem lehet ilyen tünet.
2014. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvos minél előbb.
2014. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgálni, lehet súlyos oka is, azonnal menj el a háziorvoshoz.
2014. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A zsibbadás már egyszer előjött, akkor rohantam is a háziorvoshoz, azt gondoltam, hogy stroke, erre azt mondta, hogy megfázott a fejem, és felírt fájdalomcsillapítót. Ez akkor hihető volt, mert tél volt. Szóval hozzá nem igen fordulnék ezek után. A neurológiára meg beutaló kell(ene) tőle. Akkor hova forduljak szerintetek?
2014. máj. 26. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Magánorvos vagy ha nagyon rosszul lennél akkor mindenképp ügyelet!
2014. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel késő is van, de egyébként is jobb sokszor ilyen esetben az ügyelet, ha jó hely, akkor helyben át is nézik rajtad a fontosabb dolgokat. A házidoki csak össze-vissza küldözget, néha hónapokig is várhatsz.
2014. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leírom hogy jártam: az ügyelet azt mondta az este, hogy keressem fel a háziorvost. A háziorvos adott beutalót a neurológiára, ahol előjegyzés kell ahova jún. 24-ére kaptam időpontot! Ha sürgős, menjek a sürgősségire.(Egyébként már nem zsibbad a fejem, viszont reggel hirtelen letörött a puff egyik lába, amin ültem, úgyhogy megint érte egy kis rázatás az agyamat, úgyhogy fáj a fejem teteje egy kicsit). Az időpontig még meg is gyógyulhatok, aztán meg majd azért néznek hülyének, hogy mit keresek ott.
2014. máj. 27. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem néznek hülyének, majd megmondod, hogy zsibbadt a fél arcod.
2014. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem néznek hülyének, szépen mond meg hogy visszatérő zsibbadásaid, fájdalmaid vannak és elküldenek ct-re, ott minden kiderül.
2014. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat. Azt hiszem, nem fogom megvárni ezt az időpontot, és előtte elmegyek egy magánorvoshoz is a jövő héten, ha addig nem javul az állapotom. A fejem most is mintha kicsit nehéz lenne, ez aggaszt.
2014. máj. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!