Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csótányt találtam az italomban...

Briganti kérdése:

Csótányt találtam az italomban, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen készítettem egy csésze tejes kávét (a kávé előző nap lett lefőzve), amit vígan kortyolgattam. Mikor egy kollégámnak is töltöttem, megmelegítettem, kevergetés közben vettem észre benne egy döglött csótányt. Nem tudom, hogy a csészében volt és a forrázástól múlt ki, vagy a kávéfőzőben az éjszaka folyamán megfulladt és az a mai napig ázott. Amennyiben a második verzió volt, lehet bármiféle bajom tőle?

2014. máj. 28. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, rosszul vagyok :D amúgy nem lesz tőle semmi bajod.
2014. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, reméljük, hogy a forrázás kissé kifertőtlenítette a dögöt.Én egyszer ittam poloskás teát és fülbemászós colát is.Mivel régebben szokásom volt éjszakára bevinni az ágy mellé innivalót pohárban és a félhomályos szobában nem láttam, ha belemászott valami.Persze azóta erről leszoktam, elég kemény lecke volt...
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csotányleves finomleves nem lesz bajod töle!
2014. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 28. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Végül is a bableves is úgy a legjobb, ha van benne hús is.Ezért jobb, ha zsizsikes.
2014. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Denta válasza:
én azért a helyedbe végeznék egy alapos szájmosást
2014. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 te te teee... Most ebbe belegondoltam, és félek, hogy eszembe jut, mikor a sötétbe inni fogok. Szóval b@ zmeg... :D
2014. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!