Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ébredek mindig bedugult...

Miért ébredek mindig bedugult orral?

Figyelt kérdés
Nem folyik az orrom, nem tüsszögök, de minden reggel így ébredek és elég kellemetlen. Ha enyhén kifújom, vérzik is néha.

2014. jún. 2. 10:03
 1/5 anonim válasza:
41%

Orrcseppet használsz?

Mert ha igen és nem tartottad be az előírt dózis és időszakot, simán kialakulhatott nálad az orcsepp-függőség!

Kegyetlen dolog!

2014. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg allergiás valamire?
2014. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére nem vagyok, olvastam egyszer erről, és hogy káros is lehet, azóta mikor náthás vagyok, inkább sósvizes orrsprayt vag más természetes alapú dolgot használok. Allergiás nem tudom hogy vagyok e, de egyébként nincs más tünetem. Láttam valahol, hogy stressztől is lehet,meg kimerültségtől. Kételkedek, de ez is lehetséges?
2014. jún. 2. 10:42
 4/5 anonim válasza:

Igen!

Nagyon is lehetséges! Talán nekem is ettől alakult ki az előző munkahelyemen!

-

Egyébként nekem a sós oldat semmit sem ért!

Én átéltem az orrcsepp-függőséget!


Bitang dolog "leszokni róla!

Az orrom folyamatosan vérzett, naponta 5-6 szor cseppentettem és aludni is képtelen voltam!

Egy mód volt: az egyik orrüregem szabadon hagytam "bedugulni" és amikor az magához tért és nem kellett neki csepp a tiszta járathoz, jöhetet a másik!

És elmúlt a gyógyszer függőségem!

Hallottam olyan esetről aki naponta 3 tubos Novorint ötött le az orrán, mert különben "beton" orra volt!!!

Remélem nem ilyen világban kell élnünk!

2014. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Nem hangzik túl kellemesnek..Jó lenne, ha ez mindenkihez eljutna mert még rosszabb lehet, mint "normális" esetben. Nekem csak reggelre dugul be, nagyon rossz így kelni, és nyomottan, de már be sem kéne fújnom mert ha felkelek elmúlik. Allergiára meg úgy tudom, van más megoldás, vagy nem lehet rászokni, de lehet hogy tévedek, ebben a témában nem vagyok annyira otthon.
2014. jún. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!