Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék gyomorrontás...

Mit tehetnék gyomorrontás ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval pár napja valószínűleg romlott ételtől nagyon sokat hánytam, kb. 7-8 alkalommal, még a folyadék se maradt meg a szervezetemben. A következő két napban próbáltam kímélni magamat, sok folyadékot enni és könnyű, kevés ételt és semmi tejes dolgot. De most, 3 nap után is alig vagyok jobban. És alig bírok enni és inni, mindig megfájdul a hasam, és csak feküdni bírok.

Mit tehetnék ellene? Gyors megoldás kéne, mert érettségizem, és így elég nehéz tanulni. 17/L



2014. jún. 5. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Diétázni kell, nem csak a tejes dolgokat kell kerülni és ennyi idő után már érdemes dokihoz menni, mert valószínűleg nem gyomorrontás, hanem valamilyen vírus.
2014. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pedig biztos, hogy az étel volt romlott... Amúgy próbáltam/próbálok folyamatosan diétázni, de valahogy nem javul. Úgy tűnik, tényleg marad az orvos. De ő mit tudna tenni? Ad rá valami gyógyszert vagy mit?
2014. jún. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!