Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova lehet menni ingyenes...

Hova lehet menni ingyenes anyajegyszűrésre?

Figyelt kérdés
Az SZTK-t légyszi ne írjátok, mert onnan itt Újpesten elhajtják ezzel az embert. Nem lehet tudni, hogy mikor/hol lesznek ingyenes vizsgálatok? A neten nézegettem, de nem találtam semmi infót, több évvel ezelőtti időpontok vannak csak. Valami tipp?

2014. jún. 8. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk itt vidéki nagyvárosban a bőrgyógyászatra kell menni. Persze előtte időpontot kell kérni.
2014. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogyhogy ezzel ott elhajtják az embert? Elég veszélyes dolog a melanoma,nem játék, ha nem veszik észre időben bele hal az ember. Fizeti az ember a TB-t és mikor el akar menni ilyen vizsgálatra kb elküldik meg úgy kezelik mint egy senkit rohadjanak meg. Már bocsi hogy ezt írtam meg látom nem mai kérdés de elég felháborító. Én is most fogok menni vizsgálatra, magánorvoshoz.
2014. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!