Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Regebben nagyon sokszor fajt...

Regebben nagyon sokszor fajt a fejem. Olyan heti szinten 5-6x. Aztan most egy honap alatt csak 3x de sajnos most megint elojott. Nincs valami otletetek h mitol fajhat?

Figyelt kérdés
Most is iszonyuan faj. Az orvosok nem tudjak miert. A vizsgalatok eredmenyei jok. Egeszseges vagyok, nem tudom mitol lehet.

2014. jún. 10. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet a melegtől is. Meg frontoktól is.

Milyen vizsgálatok végeztek, aminek jók az eredményei? Voltál szemészeten, nőgyógyászaton is-már ha nő vagy persze :)

Vérnyomás? Kellő mennyiségű folyadék?

2014. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Stressz? Fővárosban laksz? Kólát, kávét, bármilyen koffeint iszol? Hány éves vagy? Görcsös fájás vagy milyen? Milyen vizsgálatokat csináltak?
2014. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen voltam nőgyógyásznal is mert voltak olyan problemaim is hogy nem jott meg 3honapig(szuz vagyok szoval terhes nem lehettem),vernyomasom jo,fronterzekeny se vagyok mert nem csak olyankor szokott fajni ha valtozik az idojaras..:/ nem iszok kolat se semmilyen koffeint..utalom oket..es nem szeretnek raszokni mert aztan meg attol faj majd ha nem iszok:/
2014. jún. 10. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
+18 eves vagyok,elegendo folyadekot iszok .sajnos azt nemtudom elmondani h mit erzek mert egyszerre luktet,hasogaz.szur..mindent erzek .hatulrol meg nyomast..voltam a hatgerincemmel is azzal baj van de jartam tornara amitol nem mult el a fejfajas ugyhogy mondtak h nem attol van :/
2014. jún. 10. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szemészet?

Migrén?

2014. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden rendbe van a szememmel kivizsgaltak azt is...es nem migren legalabbis az orvos azt mondta mert annal van tobb tunet is es ram egyik sem igaz csak a fejfajas
2014. jún. 12. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Vérszegénység? Ételallergia?-bocsi csak tippelgetek
2014. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj..orulok az otleteknek mert fogalmam nincs milehet a baj

Verszegeny nem vagyok..regebben voltam allergolognal akkor nem voltam csak a porra de arra is csak nagyon kicsit..szoval kb eszre se veszem ugyhogy ez is kilove :/

2014. jún. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!