Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet elhuzodo kohoges?

Mitol lehet elhuzodo kohoges?

Figyelt kérdés
26eves vagyok es egy olyan problemam van hogy legalabb 4hete kohogok volt egy 3hete egy csunya horghurutom amire kaptam antibiotikumot es a zold valadekos kopet el is mult de a kohoges nem. Megmaradt a szaraz kohoges neha Kis valadekkal. Voltam tudogyogyasznal ahol keszult legzesfunkcio es mellkas retegfelvetel is.Ezen kivul allergia teszt pollenre, nyir es parlagfure egyarant.. Refluxom is van de arra szedem a gyogyszert...mitol lehet meg mindig ez a kohoges..egy par napja leszoktam a dohanyzasrol is..szerintetek mitol lehet illetve kihez forduljak?

2014. jún. 10. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A köhögés egy betegség után sokszor hetekig is eltart, valamint leszoktál a cigiről és gondolom a tüdőd így tisztul a sok lerakódott vacaktól.
2014. jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!