Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat kitüremkedést a...

Mi okozhat kitüremkedést a végbelemnél?

Figyelt kérdés
Közel egy fél éve fedeztem fel egy fekete csomót a végbelnyílásom alsó részén. Először csak kìvül. Nem okozott komolyabb fájdalmat csak idegesítő volt. Ez a kinti sötét színű kitüremkedés 1 hónap alatt eltűnt. Viszont felfedeztem egy másikat is amit csak székelés után lehet láni, a bél belső falán van kb 1,5cm mélyen. Ez is sötét színű, kemény borsónyi kitüremkedés. A téli szezonban annyira fájt hogy teljesen kiborultam tőle. Márciusban vizsgált meg az egyik orvos ismerősünk (csak ujjal) és ő azt mondta hogy nem érez semmilyen elváltozást.Teljesen rendben voltam egészen április végéig, mikortól megint elkezdődtek a fájdalmak, és minden tünet a régi. Átható szúró, tompa fájdalom. Székelésnél nem látok vért, nincs és nem is volt se hasmenésem se szorulásom. Először aranyérre gyanakodtam de most már nem vagyok benne biztos mivel ez az állapot fél éve fennáll. Mi okozhatja? Mivel kezeljem?

2014. jún. 15. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Azt nem tudom mi okozhatja, de azt igen hogy mivel kezd.

Menj orvoshoz! És ne az ismerőshöz, hanem a háziorvoshoz aki beküld a kórházba valószínűleg.

2014. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németországban élek. Voltam a helyi háziorvosnál még decemberben. Volt vérvétel, és hasi ultrahang is. Nem találtak semmit. Amikor hazamentem máeciusban akkor vizsgálták meg. Amugy 22 éves vagyok.
2014. jún. 15. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Először szerintem változtass az étrendeden...
2014. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!