Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatta ezt egy melltarto...

Okozhatta ezt egy melltarto merevitoje szerintetek?

Figyelt kérdés

Egesz nap kenyelmetlen volt a melltartom viselese, de nem pont ott, ahol ez a potty megjelent. Este zuhnyzasnal vettem eszre, nem faj, nem viszket. A kozepe kiemelkedik, olyan mintha verrel lenne tele. Eppen kulfoldon tartozkodom igy borgyogyaszhoz sajnos nem tudok menni, csak kesobb. Tudom hogy nem vagytok orvosok, de ha valaszoltok a kerdesre, azt megkoszonnem.



[link]


[link]


2014. jún. 17. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyajegynek tűnik
2014. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nevotens válasza:
Szerintem is anyajegy. Velem sokszor megesett már, hogy egyik napról a másikra kinőtt egy anyajegyem. Ugyanígy zuhanyzáskor vettem észre. Először megijedtem aztán rájöttem hogy anyajegy :D
2014. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, de az anyajegy lehet lilas-piros? Mara kicsit halvanodott is, de el fogok menni a borgyogyaszatra, ahogy tehetem.
2014. jún. 20. 21:50
 4/8 Nevotens válasza:
Hát mindenképpen menj el az orvoshoz. Lila-piros anyajegyet még nem láttam...
2014. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már láttam.
2014. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar majdnem el is tunt, mire orvoshoz jutok, nem is lesz ott.
2014. jún. 24. 22:58
 7/8 Nevotens válasza:
:D így szokott ez lenni...
2014. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen el is tunt. :)
2014. jún. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!