Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon faj a hasam, elviselhet...

Nagyon faj a hasam, elviselhetetlen emellet a fejem is faj es folyamatos hanyinherem van.5percenkent fosok, folyekonyat, sotetzold es neha mintha verfoltok is lennenek benne, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap ota borzalmasan faj a hasam... Űlő helyzetben viselheto de aludni nem tudok meg ahogy vizszintes testhelyzetbe kerulok annyira faj hogy nemtudom elviselni... A szekletem olyan mint a viz csak mlcsarzold es fekete kis 1-2 centis fekete ftok vannak benne... Emellet kb minden 5.-nel verfolt is van benne... Felek hogy halalos bakterium vagy ilyesmi.. Amit meg tudni lehet hogy 2 napja jarok uszni az Aqvaticumba,Debrecenben... Szerintem az a legeselyesebb oka hogy tegnap ettem bolognait az Aqvaticum ettermebe... Rengeteg hus volt benne es sztem romlott volt a hus... Aki tudja hogy mitol lehet ez a dolog az kerem irjon... Es mit tegyek?

#betegség #hasmenés #hányinger #sotetzold verfoltos szeklet
2014. jún. 18. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mitől lehetet nem tudom, de a mit tegyélt igen!

Most kelj föl a gép elől, és menj el orvoshoz, mielőtt meg nem halsz. Tényleg jó ötletnek tűnik.


Véres a székleted, valamint zöld és megbolondulsz úgy fáj, de otthon üldögélsz, és írogatsz egy olyan oldalra, ahol minden van csak tudás nincs.


Elképesztő hogy milyen emberek vannak. Tényleg.

2014. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a bolognaira gyanakszol, akkor sanszos, hogy jó durva ételmérgezés, ami nagyon súlyossá is fajulhat, súlyos esetben halálos is lehet, főleg ha hústól kaptad! Úgyhogy jobb, ha most azonnal elmész a dokihoz, vagy beviteted magad a kórházba.
2014. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az Aquaticumról mesélj a dokiknak, hadd menjen rájuk a Köjál, nem fog megártani nekik se.
2014. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azonnal hívjál ügyeletet vagy háziorvost házhoz, ilyen súlyos fertőzés nem játék.
2014. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos sürgősen!!!
2014. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Mara mar enyhultek a tunetek.. A fejem mar csak annyira faj hogy fel se tunik... A hasam egyaltalan nem faj... Ma reggel fostam de atlagos barna szinu volt es semmi mas benne..hanyingerem sincs mar.. Csak a torkom faj.. Szerintetek igyis menjek meg vagy nezzem meg hogy estere megjavulok-e?
2014. jún. 19. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Már réges régen el kellett volna menned... teljesen feleslegesen szenvedtél idáig is, és ha nem mész el, továbbra is feleslegesen szenvedsz. Én elmennék az orvoshoz a helyedben, bár érdekesen fogja magát kivenni, hogy a legdurvább panaszokkal nem jöttél.
2014. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy hasmenésjárvány van... szóval másokra való tekintettel is jó lett volna elmenni, ki tudja, hány embernek adod/adtad át.
2014. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig azert nem mentem mert anyamnak kene bevinnie mert faluban lakok... Es nem vagyunk valami jo anyagi helyzetbe... Emelett anyam sose er ra... Es mindig ugy van az ilyenekkel hogy biztos egy jarvany szeggyel gyogyszert es majd elmulik... Mivel a hasfajas is mar enyhult sot teljesen eltunt a veres szekletrol nem is szoltam neki.. (am 13 eves vagyok)
2014. jún. 20. 08:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted. Az anyagi helyzeted meg nem döntő, ellátnak a sürgősségin, vagy ügyeleten akár egészségbiztosítás nélkül is. Reménykedj, hogy tényleg megúsztad.
2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!