Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit magas a cukrom, lehet...

Kicsit magas a cukrom, lehet ez összefüggésben azzal, hogy folyamatosan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

11,5-re mérték a cukromat.. aztán éhgyomorra is meg lett mérve úgy már 7 volt, és ugye 6 a normál..

A testsúlyommal semmi baj 170 cm 58 kg vagyok. (lány)

Állandóan éhes vagyok, és már rosszul érzem magam, ha nem eszek.. A kettő lehet összefüggésben?



2014. jún. 20. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,összefüggésben van. De ezt már kezelni kéne.Indulj az orvoshoz,mert egyre magasabb lesz.és nagyon csúnya dolgokat tud csinálni a kezeletlen cukorbetegség.
2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Természetesen orvoshoz akartam fordulni, de még nem volt rá alkalmam..

2014. jún. 20. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen értékek azoknál jelentkeznek, akik későn, vagy egyáltalán nem fogyasztanak reggelit. Próbáld meg, mikor reggel kinyítod a szemedet, az legyen az első, hogy egy pici falat kenyeret egy késhegynyi zsírral nyeljél le. Ez azért kell, hogy a zsíradék a gyomorba érve megindítja az epehólyag összehúzódását, mi által epe csepeg a gyomorba. Közömbösítve a gyomorsavat ami irritálja a hasnyálmirigyet. Egy két hét után hozzászokik szervezeted,

és beáll a cukrod is normálisra.

2014. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3!

Ugye ez most nem komoly? 20 éve nem reggelizem,mert így tudom tartani a súlyom,az én éhgyomri cukorértékem 3.9-4,2 között van.Nem mindenkinek jön be a ne vacsorázz, Van akinek a ne reggelizz jön be.Csak szokás kérdése.

A kérdező menjen orvoshoz.és mindig az éhgyomri számít.

2014. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vércukor terhelést úgy csinálnak, hogy kora reggel éhgyomorral vesznek vért. Aztán megetetnek veled egy szendvicset és két deci folyadékot, ezt neked kell vinni. Mikor megetted, akkor mondják, hogy másfél óra múlva menjél vissza újabb vérvételre.

Nem titok, és nem is kérdés, a reggeli állítja be egész napra a vércukor értékét!

2014. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!