Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen a biológiai kezelés?

Milyen a biológiai kezelés?

Figyelt kérdés
Crohn beteg vagyok már 7éve és most úgy döntött az orvosom hogy belefogunk ebbe a kezelésbe. Én nagyon félek tőle mert sok mellékhatása van. Ha valaki esett már át ilyen kezelésen kérem írja meg a tapasztalatait. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 24. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Még nem hallottam erről a kezelésről.A gyógynövényeket próbáltad már? Jó tapasztalatok vannak velük és nincsenek káros mellékhatásaik.Van egy könyvem, amiben pár konkrét eset leírása is van, akiknek szintén sokat segítettek.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben. Jobbulást!
2014. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én klinikai kísérlet során kapom, ez hozott rendbe, más nem segített, max csak rosszabb lett tőle. De elhiheted a szteroidoknál biztos jobb. Amióta kapom, maga a crohn betegség tünetmentes, immáron 2 éve. Különösebb mellékhatásokat nem érzékelek, csak az immunrendszerem gyengébb, de ez az alapbetegségnek is betudható. Amúgy melyiket kapod? Csak mert ebből is többfajta van.
2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mi is tulajdonképpen ez a biológiai kezelés? 16/L(Crohn beteg)
2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Csak röviden.

2014. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


1.A gyógynövényeket mar próbáltam egy idejéig hatott is aztán a szervezeten hozza szokott es semmi hatása nem volt mar.


2-3.Azt nem tudom hogy pontosan melyiket kapnam. Nekem csak annyit mondott a főorvos asszony hogy ez egy elég erős kezelés es vannak mellek hatásai is mint minden gyógyszernek de konkrét dolgokat meg nem mondott róla. Egy éve esett szó erről a kezeléséről először es mostanáig ugy gondoltuk hogy ne csináljuk meg ezt a kezelést de a legutóbbi kontroll vizsgálaton azt mondta hogy el kell kezdenünk mert latja hogy az életem csak a betegségem körül forog folyton azon gondolkodtam mit csináljak hogy rendbe jöjek végre kutattam kerestem es próbálkoztam sajnos eredménytelenül. Remélem ez a kezeles sikeres lesz es egészséges lehetek végre.

2014. jún. 29. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig a Vedolizumabról(MLN0002) és a Humiráról hallottam. Én az elsőt kapom. Így se ismerős valamelyik? Amúgy hol fogod kapni? Hátha pont ugyanoda járunk.
2014. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtak a nevet meg. A Heim Pál gyermekkorházban fogom kapni a kezelést.
2014. jún. 30. 05:15
 8/8 anonim válasza:

én a harmadik kezelésnél allergiás lettem, majdnem megfulladtam, aztán még rosszabbul lettem mint voltam


24/F

2014. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!