Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a hasmenésemnek?

Mi lehet az oka a hasmenésemnek?

Figyelt kérdés
Pár napja vízszerü hasmenésem volt, utánna két napig türhető bár még mindig fos állagú székletem és ma ismét teljesen vízszerű, és most legutóbb nagyon sok. Gyakorlatilag annyi vizet ma nem ittam mint amennyi kijött a székletemmel. Ezen kívül 4 napja meg vagyok hülve és gyakran fáj úgy a fejem mintha lázam lenne (de egyszer sem volt lázam, gyakran mértem). Most semmi erőm nem maradt, de nem vagyok rosszúl, vajon mitől lehet? Valami baktérium, vagy vírus? Mennyek-e dokihoz vagy próbáljam házilag kikúrálni?

2014. jún. 24. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,holnap doki!Addig diéta,bö folyadék! Fekete tea,párolt rizs,eröleves leve!
2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
holnap érettségizek, dokihoz még nm megyek, valaki aki ért a dologhoz nem tudná megmondani milyen bajom lehet?
2014. jún. 24. 23:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!