Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez...

Milyen betegség lehet ez vajon és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra kezdőtött, mndenfél előzmény nélkül: folyamatos hányinger, étvágytalanság, hasi diszkomfort érzet (nem fáj, nem puffad, csak kellemetlen, meg furi hangokat ad ki) hígabb lett a székletem is, gyakrabban megyek WCre.

Emellett hullik a hajam és nagyon pattanásos lett a bőröm, előtte sosem volt egyikkel sem problémám, max menstruáció előtt, most meg folyamatosan van 5-6 pattanás az arcomon.. A hajam is látványosan megritkult.

Fáj a hátam és a fejem is néha, plusz szédülni is szoktam, általában ha felállok.

Ez mi lehet?

Háziorvos elküldött vévételre, kardiológára és neurológiára, de sehol semmit nem találtak.. A vérképem pl hibátlan. Sehol semmi tanácsot nem adtak, egyedül a neurológus írta rá a lapomra, hogy szedjek fejfájáscsillapítót, meg enyhe nyugtatót..

21 éves lány vagyok amúgy


2014. jún. 30. 14:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Plusz hozzátenném, hogy állandóan fáradt vagyok és sokkal gyengébb, pl sportolni sem bírok úgy, mint előtte, régebben 20-30 km bringa simán ment, most meg 8-9 km után kifekszek..
2014. jún. 30. 14:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy csomó betegség amit nem lehet egy sima vérképből diagnosztizálni. A tüneteid alapján lehet valamilyen ételintolerancia, rézanyagcsere zavar (Wilson-kór) vagy fruktóz intolerancia is. Ezeket kellene sorban kizárni.
2014. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!