Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezeljem tovább így a hüvelygo...

Kezeljem tovább így a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

kiskorom óta visszatérő hüvelygomba fertőzésem van, amióta a strandon elkaptam .. azóta olyan 4-5 hónaponként előjön. amióta tudom Canesten krémmel kezeltem, mindig el múlt utána, de nem tűnt el végleges. a lábam, és a kezemen is visszatérő gomba van, főleg nyáron a nagy meleg miatt jobban kijön.

pont hüvelygombám volt, éreztem hogy megint viszket, de lefeküdtem a barátommal most a gombás időszak alatt nem egyszer, természetesen óvszerrel így semmit se kap el.. gondolom az óvszer miatt mintha most nem csak kivül lennének gombáim, hanem belül is.

és a nemiszervemen is minden merre, ilyen fehérek.

eddig csak a nagyajkak belső felén voltak, amióta élek, de most beljebb is, pisiléskor annyira csíp hogy sírok, ülni se nagyon tudok. napi 10x kenem a canestennel elmúlik így ?


2014. júl. 1. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jutott, hogy orvoshoz menj? Lehet, hogy nem is az a bajod, vagy nem az a megfelelő gyógyszer. De hogy naponta 10-szer nem kell használni, az biztos. Még egy jó kis túladagolás hiányzik neked, lehet, hogy az csak fokozza a panaszaidat.
2014. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de ez 100% az

és ez krém

2014. júl. 1. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy krém, attól még gyógyszer, nem kozmetikum. Ha ennyire problémás a helyzet, akkor bőrgyógyászhoz kell menni vagy nőgyógyászhoz, de az egész kórtörténetet el kell mesélni.
2014. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!