Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség, miért nem kapok...

Segítség, miért nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
3 hete áll fenn a problémám. A semmiből kezdődött. Egyszercsak úgy éreztem, hogy feleannyi levegőt tudok beszívni mint rendesen. És nem múlt el, folyamatos lett, később a torkom/nyelőcsövem/légcsövem is bedagadt, nem tudtam eldönteni pontosan hol. Semmilyen más tünetem nem volt és nincs azóta se, nem is fáj. Most épp a gégémet érzem dagadtnak, nyeléskor olyan mintha összeérne ott a torkom. Emellett olyan, mintha nem férne ott át a levegő. Ásítási kényszerem van, és csak sóhajtással bírom teleszívni a tüdőmet, többszöri próbálkozásra. Legalábbis így érzem. Az egész biztos, hogy a torkom fel van dagadva belül. A fül-orr-gégész nem látta ezt, pedig belenézett jó mélyen. Holnap megyek tüdőszűrésre, később allergiatesztre. De félek, mi lehet ez???
2014. júl. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen komoly légúti allergia lehet vagy esetleg valamilyen seb, gyulladás, ami felduzzadt, de ez kevésbé valószínű, ha nem fáj a torkod. Esetleg fertőzés is lehet a légútban, amitől feldagadtak a légjáratok.


Az ásítási kényszer is azért van, mert nehezebben tudod a levegőt venni.


Fül-orr gégésznél voltál, de nem tudom, hogy más orvosnál jártál-e. A háziorvossal mindenképp érdemes megnézetni, ha nem látta. Az allergiateszt remélem megadja a választ a szenvedésedre, elég kellemetlen lehet.

Addig is kitartást és jobbulást kívánok! :)

2014. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem is ez van es nem tudom mi ez
2015. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!