Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek klausztrófóbiás...

Szerintetek klausztrófóbiás vagyok vagy csak félek a sötétben?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést,mert pl. nem merek zárt csúszdában lecsúszni,viszont nem félek liftben vagy ilyesmiben. A válaszokat előre is köszi!

13/L



2014. júl. 22. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyhe klausztrofóbiád lehet.
2014. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a zárt csúszdát veszélyesebbnek tartod mint a liftet ezért félsz benne.
2014. júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a liftben vagy más, zárt halyen nincs szorongásod, nem vagy klausztrofóbiás. A felvonó az első hely, amitől ezek a betegek rettegnek, néha olyan mértékben, hogy inkább betegen is felmásznak 10-12 emeletet, vagy ilyen halyre nem is mennek el.

A csúszdától való félelemnek más oka lehet. Le mersz pl. nézni magas emeletről, hídról, hegytetőről?

2014. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Igen,lemerek.Szerintem csak félek a sötétbe,de ebbe nem vagyok teljesen biztos.
2014. júl. 26. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem vagy 100-as az tuti a válaszokat elnézve
2014. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert? Amúgy meg minek jöttél,kötözködni? Ha igen,akkor el lehet ballagni! Nem hobbiból tettem fel a kérdést! -.-"
2014. aug. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!