Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas pulzus szám, milyen...

Magas pulzus szám, milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Egy véletlen vérnyomsámérés eredményeképp kiderült hogy a pulzusom 110-130 között van, elküldtek vérvételre, pajzsmirigy probléma miatt, ( még nincs eredmény) majd kaptam egy gyógyszert : Biosblock 5mg et, hogy lentebb vigyék, a vérnyomásom 120 és 160 között ingadoik, folyamatosa, szivritmus zavar és pajzsmirigy probléma gyanuja miatt kell a vérvétel. ha ezek közül bármelyik is igaz az milyen következményekkel jár ? mellékhatások a gyógyszernek ? A főbb jelelmzőim : 21 éves 180 cm magas 81 kg Nő 1 éve szültem. Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. júl. 23. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az okát nem mindig tudják kideríteni, de lehet nem megfelelően edzett szívizom miatt is (amit a testmagasságod indokol, ha nem végeztél semmilyen "szíverősítő" sportot rendszeresen). Egyébként nagy általánosságban talán az a következménye, hogy hamarabb fárad el a szív (rövidebb élettartam). Nekem csak 90-100 közötti, de már majdnem 70 vagyok és világéletemben utáltam a sportot.
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mostanában már nem sportolok, hacsak az ujdonslt anyaság nem számit anak :) de 10 évig kosaraztam :)
2014. júl. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!