Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S Mandulagyulladásra,...

S. O. S Mandulagyulladásra, valami jó házi praktika?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál. Antibiotikumot szedek, meg minden mást amit felírtak. Azt mondták, hogy még nincs olyan sok genny rajta, de ha holnapig nem érzem jobban magam, akkor inekciót kell kapnom. Nem félek ettől, de nem is dobom el magam örömömben az ötlettől.

Valakinek volt még? Ha igen, hogyan és mennyi idő alatt gyógyúlt meg vagy lett jobban?



2014. júl. 30. 10:40
 1/9 anonim válasza:
Szia! :) nekem volt mar,5 napig tartott. A gyennyre kenyér héját szoktak enni,mert a gennyt felhasitsa,es jobban gyógyul! En a fagyasztobol szoktam kivenni valamilyen gyümölcsöt,pl. Barack,es a hidegtől is jobban gyógyul,jót tesz neki! Ha nem szereted a hideget akkor szinte egesz nap forró teát így áll. Egyébként en maripent szoktam inni,bevált!
2014. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi :D De nekem sajnos azt mondták, hogy ne fogyasszak forrót, sem hideget.. nem tudom :/

A fagyihoz mit szólsz?

2014. júl. 30. 10:52
 3/9 anonim válasza:
Jó ötlet! :) en is szoktam enni,ha nyáron van mandula gyulladásom. Egyébként ne foglalkozz mit mondanak,mert tök hülyeség lehet hideget enni nyugodtan.
2014. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké :)

Nem tudsz valamit orrfolyásra? Szóval olyan, mintha belenne dugulva, de amikor kifújom nem jön semmi és idegesít, mivel nem tudok lélegezni és ha a szájamon lélegzem sok időt, akkor kiszárad és nehezebb folyadékot innom, mint ennem..

2014. júl. 30. 11:08
 5/9 anonim válasza:
Amikor nekem be van dugulva es nem jon belőle semmi,akkor az Otrivin orr cseppet szoktam használni,nagyon nagyon jo,en imádom! :) ha veszel,akkor a spray-set ajánlom!
2014. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja el felejtettem,hogy gőzőljél minél többet!
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Használok olyan fújóst és orrceruzát is. De köszi, azért!:)
2014. júl. 30. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Annak idején jódos mandula törlés segített. Egy idősebb főorvos ezt javasolta: egy 1,5 l PET flakont megtelítünk langyos vízzel, bele 5 kávéskanál sót, 5 kávéskanál szódabikarbónát, összerázzuk. Ezzel naponta min. 8 szor öblítsük a torkunkat.
2014. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol a jód ebben az öblítésben? Mert a javaslatod nekem tetszik, de jódérzékeny vagyok, nem merem kipróbálni.
2014. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!