Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleózis meddig tart?

Mononukleózis meddig tart?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdődött azzal. hogy a fülem alatt két nyirokcsomó bedagadt. Utána elkezdett fájni a torkom, elmentem dokihoz vett vért és kiderült, hogy mononukleózisom van.): Kb 5 napja volt hőemelkedésem utána lévő nap lázam de a közérzetem nagyon jó nem is érzem hogyha lázam van. Mondjuk ha van akkor is maximum 38,5 és kb 5 perc múlva le is megy 38 alá pedig nem veszek be semmit csak mondjuk felkelek az ágyból (ezt nem értem miért van). Ma voltam orvosnál és azt mondta, hogy semmi nem rosszabbodott.Nem is nagy a májam se a lépem. ESélyes hogy fel megy a lázam? Mert volt ismerősöm akinek ugyanez a betegsége volt és neki 40 fokos láza volt majdnem 2 hétig. Vagy az is lehet, hogy ennyivel megúszom? ( Szedek nagyon sok vitamint meg májvédőt, bioparoxot eszem sok zöldséget iszom elég vizet).

2014. aug. 1. 22:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt mononukleózisom. Két hetes lefolyású volt, azt hittem meghalok, úgy fájt a torkom, nyelni sem bírtam, nehezen tudtam elaludni. Nekem a Strepsils segített. Szervi elváltozásom nem volt, lázam sem, talán max. hőemelkedésem, de nem is mértem, mert nem éreztem lázasnak. Azt hiszem gyógyszert sem írt fel a doki a Strepsilsen kívül. Jobbulást! :)
2014. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
két hétig volt mandulagyulladásod? vagy mi tartott annyi ideig? és köszönöm :)
2014. aug. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!