Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, elkaptam volna...

Mit csináljak, elkaptam volna az ebolát?

Figyelt kérdés
Magas lázam van és ma erősen vérzett az orrom is. Talán elkaptam az ebolát, mit csináljak? Olaszországban voltam, ahol állítólag van már 10 Ebolás.
2014. aug. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
testnedvvel terjed szóval óvatosan.
2014. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan elkaptad! Imádkozz!
2014. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fejfájás, hányás, izomfájdalmak?

Ha tapasztaltad valamelyiket,

Menj orvoshoz!

2014. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


A tájékoztató szerint ha majmok, erdei antilopok vagy denevérek vérét vagy tetemeit nyalogattad,

vagy ha bármely módon testnedvet cseréltél egy vírusgazdával vagy a testnedvei valahonnan bekerültek a szervezetedbe /pl. wc csésze nyalogatással/, akkor igen, lehetséges.


Menj el dokihoz holnap korán reggel éhgyomorral és ha tényleg komoly a dolog, elküld a laborba.

2014. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasmenés, hányás, kiütések? Izomfájdalom, nyelési nehézség, vérhányás, véres széklet? Ha ezek nem jelentkeznek, szinte biztos nem vagy Ebolás, de azért orvoshoz attól még menj el.
2014. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan szeded, hogy van 10 ebolas Olaszorszagban? Tudtommal Spanyolorszagba ket embert szallitottak haza, szigoruan ellenorzott korulmeyek kozott, elkulonitve, korhazban apoljak oket.


Az olaszoknak meg ez van, ha tudsz angolul. Tehat hamis hireket terjesztettek?terjesztenek, aki azt allitjak, hogy Olaszorszgban van ebola fertozott. Nincs.

[link]


tessek itt az osszes hir magayrul a temaban, olvasd el oket, es nyugodj meg.


[link]

2014. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apám ha te ebolás lennél és már a vérzéses szakaszban tartanál, akkor nem itt írogatsz.
2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!