Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Árpa műtét utáni "hegesedés"...

Árpa műtét utáni "hegesedés" meg a maradványa lehet e a szememen a nagyon halvány nagyon kicsi valami?

Figyelt kérdés
Árpa műtéten estem át 3 hete mikor kiműtötték elégé szétzúzták a szemhéjam 5 napig lila kék és zöld szín árnyalataiban pompázott ezért meg sem néztem hogy milyen lett utánna most azt vettem észre hogy ha pl megtörlöm a szemem azon a ponton pirosabb és nem tudom eldönteni hogy az most árpa vagy mi (meg már rajtam van a para mert rengetegszer elmúlt ezen a helyen és visszajött)

2014. aug. 10. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
leegyszerűsítem mert szerintem elveszett benne a kérdés:árpa műtét után megmarad az árpának a helye egy ideig vagy azonnal eltűnik?
2014. aug. 13. 13:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó. Van akinek 1-2 nap után eltűnik a helye, de van akinek lassan gyógyul. Engem is műtöttek és lassan gyógyult, de azon a helyen nem jött ki újra. Kijött máshol.

Mindegyik ronda volt műtét után. Egy ideje viszont már nem jelent meg újabb. Ne parázz!

2014. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!