Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos vagyok. A CT szerint...

Rákos vagyok. A CT szerint tályog alakult ki a hasamba. Kemoterápiával el lehet -e mulasztani?

Figyelt kérdés
Már nagyon fájdalmas

2014. aug. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen stádiumban van a betegség...Ha még nagyon a kezdeti szakasz akkor igen de ha már előrehaladott akkor az már veszélyes.
2014. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Horus-feri válasza:
0%
Kemoterápiával csak roszabbithatsz minden rákon, mindegy melyik stádiumban. Gondold el hogy az immunrendszered teljesen hazavágja. Akkor mi fog ellenállni a szervezetedben a "kártevöknek"? és mi fog segiteni a gyógyulásban ha még azt is tönkreteszed? Nem orvos vagyok hanem gy´gyász és terapeuta, ezért ezt figyelmedbe ajánlom, mert van akiknek már sikerrel segitettem. Ha komolyan érdekel az ajánlatom (ami tényleg jo) akkor keress meg privátban. A rák az egy gomba, mégha ez furcsán is hangzik, kevesen tudják sajnos.
2014. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most melyik szervnél?

Mennyi idős vagy?

2014. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg kéne műteni mindenképp -

Akkor is érdemes megpróbálni a chemot is

2014. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a "has" az elég tág fogalom -

A májaddal van valami?

2014. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Antibiotikum is kéne rá -

Doktor mit mondott?

2014. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább műteni kéne
2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Horus-feri!


Aljas gazember vagy!

2017. máj. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!