Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám 63 éves és zsibbad a...

Anyukám 63 éves és zsibbad a fél arca 1,5 hete és most mondta hogy 3 napja kettős látása is van. Persze egyből neurológus, de mégis ráér ez még a jövő héten, esetleg egy jó szegedi dokit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
stroke-ra gyanakszom.
2014. aug. 14. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azonnal kórházba vinném!
2014. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
ááá, egy esetleges agydaganat miatt felesleges sietni, mi baj történhet?
2014. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem én, de én itthon vagyok két kisgyerekkel. Nem kéne gúnyolódni.
2014. aug. 14. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Holnap vigyázhatna valaki a két kisgyerekre, és vidd el azonnal a háziorvoshoz. Ő tudni fogja merre tovább, és mikor.. Szerintem ez nem vicc, ezzel nem szabad napokig, hetekig várni :(
2014. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kihívnám a mentőt,és azonnal kórház.
2014. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel másfél hete tart, nem kell mentőt hívni, de természetesen minél hamarabb meg kell mutatni olyannak aki ért hozzá, mert ez nem játék. Egyébként ne értem a gyanúdat? Azzal rohadtul nem lehet várni még egy percet sem, nemhogy heteket.
2014. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha stoke lenne már nem beszélgetnétek. De amúgy ennyire fáj a fogad az örökségre, hogy a kényelem előbb van, mint édesanyád egészsége? 63 évesen nem öreg. Mentőt hívsz, beleül egyedül, elviszik kórházba és holnap bemész hozzá.
2014. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én azt javasolnám, hogy hívjátok fel az ügyeletet, de ilyen esetben amúgyis a mentőt fogják javasolni.
2014. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jesszus! Hány évesek vagytok Hogy ilyeneket írtok hogy örökség meg agydaganat!? Már volt háziorvosnál és szemésznél,akik neuorologust javasoltak.Én meg persze a legrosszabbra gondolok. Ez a fránya internet.....
2014. aug. 14. 23:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
és ha stroke-ra gyanakszol, akkor itt hőbörögnél a kommenteken, mentő helyett? nem vagy normális.
2014. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!