Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájással kapcsolatban...

Fülfájással kapcsolatban tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel úgy keltem, hogy folyik az orrom, de nincs bedugulva, szerintem kicsit megfáztam. Viszont már délelőtt is éreztem, hogy ha nyelek, fáj a jobb fülem, és kicsit talán be van dugulva. (de hallok azért vele)


Most gondolom ez még nem az "ügyeletre kellene menni" kategória, talán ki is röhögnének, de itthon mit tudok vele kezdeni?

Nincs tapasztalatom, mert a fülemmel eddig még sosem volt gond. Eddig vetem be C vitamint.


Valakinek van tippje, mi lehet a fülemmel? Mit csináljak, amivel nem ártok?


2014. aug. 16. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:
*vettem
2014. aug. 16. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:
melegíts rá sót, tedd egy ruhazsepibe és ezt tedd a füledre, vagy bármi ami kelletes meg én úgy szoktam -elég vicces de hatásos- hogy egy puha meleg sálat akkorára összetűrök hogy a fél fejemet pl jobb oldalt az egész arcom, hátul a fülem mögé is érjen bőven és egy fülmelegítővel, hajpántal ami megtartja odafogatom, ez nekem bevállt bár elég viccesen néz ki de a fájdalom megszűnik :)
2014. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bandika10 válasza:
Szerezz kövirózsát,nyomd széjjel,és csöpögtess a füledbe.A legjobb,gyulladáscsökkentő,de csak a fülre.
2014. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!