Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Suliba, munkába ti még mennyir...

Suliba, munkába ti még mennyire mennétek be betegen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lázas fertőző betegséggel nem megyek be. (nátha, influenza)

A cégnek rosszabb, ha holnapra mindenki beteg lesz, mert nekem küldetéstudatom van és ennek nevében mindenkit megfertőzök, mintha kimaradok három napra :)

2014. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amig fertöz meg sulyosabb a betegseg addig semmikepp. Sokan hajlamosak betegen is huzni az igät de ahogy az elözö irta,senkinek nem tesz jot ha mindenki lebetegszik,es a betegen dolgozo is elöbb "tönkremegy". Nyilvän viszont ha egyet tüsszögtem vagy picit erzem a torkom,attol meg bemegyek,ezek a jelek nem takarnak feltetlen betegseget
2014. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Michail Mendoza ***** válasza:
Nem értem a kérdést.Mi az,hogy mennyire?Vagy bemegyek,vagy nem.
2014. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én be szoktam menni suliba betegen....jó nem akkor amikor fertőző betegségem van, de pl lázasan simán...utálok pótolni!
2014. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem megyek ha lázas vagyok,vagy a szüleim nem engednek
2014. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!